•  (258) 241-9741
  •  aybil@ay-bil.com.tr
VEGA LİMOS

VEGA LİMOS

CAFE RESTAURANT YAZILIMI

ÖZELLİKLER

Limos

Limos İŞLETMEYE FAYDALARI ve ÖZELLİKLERİ Masanızda bulunan karekodu okuttuktan sonra bulunduğunuz işletmenin menüsünü uygulama üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Aradığınız ürün ile ilgili kelimeyi arama kısmına yazarak anında görüntüleyebilirsiniz.


  Menü Düzenleme
  Ürün Resim Ekleme
  Birden Fazla Menü Oluşturma ve Kullanma
  Masa Grupları ve Masaları Tanımlama
  Açık Masalardaki Siparişi ve Kişileri Görüntüleme
  Masalar için Sipariş Oluşturma
  Sadık Müşteri Kitlesi Oluşturma


KULLANICIYA FAYDALARI

  Hızlı ve Kolay Menü Görüntüleme
  Masadaki Kişileri ve Masanın
  Şiparişlerini Görüntüleme
  Hızlı Sipariş Verme
  Sipariş Verdikçe Puan Kazanma
  Kazın Kazan
  Limoslu Mekanları Görüntüleme
  Happy Hour Fırsatları
  Tek Tuşla Garson/Vale Çağırma
  QR Kodla Bağlanma

Dilediğiniz ürünün adet bilgisini ve varsa seçeneklerini seçerek sepetinize ekleyebilirsiniz. Sepete eklenen ürünlerde sipariş notu oluşturabilirsiniz.
Limos'u kullanarak verdiğiniz siparişlerin durumlarını ve masa hesabınızı anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca sizinle aynı masada bulunan arkadaşlarınızı ve onların hesaplarını görebilirsiniz.
Limos size daha önce deneyimlemediğiniz bir sürpriz hazırladı. Kazı kazan bildirimini alır almaz uygulamayı açın ve karşınıza çıkan kartı kazıyın, sizler için hediye ürünlerimiz var
Limos sayesinde işletmelerin anlık kampanyalarından haberdar olursunuz. İşletmenin belirlediği Happy Hour saatlerini görüntüleyebilir indirimli ürünlerden faydalanabilirsiniz.
Limos'u üzerinden ihtiyaç durumunda garson çağırabilir. Ödeme yapma yönteminizi seçerek hesabı isteyebilirsiniz. İşletme vale hizmeti veriyorsa arabanızın plakasını girerek arabanızın hazırlanmasını sağlayabilirsiniz.
Geçmiş Siparişlerim bölümünden önce gittiğiniz işletmeleri ve verdiğiniz siparişleri inceleyebilirsiniz. İşletmelerde harcama yaparak kazandığınız puanları ve puan harcama işlemlerini Puanlarım bölümünden inceleyebilirsiniz
Limos'u kullanarak bulunduğunuz işletmenin sayfasına bakabilirsiniz. Ayrıca etrafınızdaki üye işyerlerine yakınımdaki işletmeler sayfasından görüntüleyebilir, seçtiğiniz işletmenin sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

Copyright 2019 - Firma Ünvanı - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2019 - Firma Ünvanı - Tüm Hakları Saklıdır