•  (258) 241-9741
  •  aybil@ay-bil.com.tr
YAZILIM

YAZILIM

FASTERPOS HIZLI SATIŞ

ÖZELLİKLER

FasterPOS Nedir?

Faster POS yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegre çalışabilen, E-Fatura ve E-Arşiv olarak satış yapabilen, Online ve Offline çalışma yapısına uygun, kullanımı rahat bir hızlı satış programıdır. 
Yeni Nesil Yazarkasa Entegrasyonu
YENİ NESİL YAZARKASA ENTEGRASYONU

Faster POS programı sayesinde yeni nesil ÖKC'ler ile tam entegrasyon çalışarak satışlarınızı mali onaylı olarak yapabilirsiniz.
ONLİNE VE OFFLİNE KULLANIM

Tek şubeli işletmelerde online kullanım sağlayarak satış ve tahsilatlarınızın anlık olarak backoffice programınıza (VegaWin A5, VegaONE, Arctos) entegre edilmesi ve anlık olarak rapor verisi almanızı sağlar.
Çok şubeli işletmelerde offline kullanım sağlayarak merkez veritabanı ile bağlantı kesilse bile satış ve tahsilat yapmanıza olanak vererek, tekrar bağlantının gelmesini beklemeden, ticaretiniz durmadan programınız çalışmaya devam etmektedir. Elektik kesilmesi, internet bağlantısı kopması ya da merkez bilgisayarın kapanması veya bozulması gibi durumlardan etkilenmeden satışlarınıza devam edin.
PUAN VE KAMPANYALI SATIŞ

Müşterilerinize sadakat kartı vererek bu kart ile alışveriş yapmalarını ve yaptıkları alışverişlerden puan kazandırıp bu puanları harcamalarını sağlayabilirsiniz. Kampanya ve Promosyon tanımı yaparak müşterilerinize hediye ürün ve indirim imkanı sağlayabilirsiniz. Belirlenen ürünlerde ve belirlenen tarih aralığında alışveriş toplamına göre ya da alınan ürün adetine göre indirim veya hediye ürünler verilebilir.
E-FATURA VE E-ARŞİV ENTEGRATÖRLÜĞÜ

Vega yazılım aynı zamanda E-Dönüşüm uygulamalarında entegratör firma olduğundan dolayı farklı bir yazılım ya da arabirim kullanmadan yapılan satışları müşterinin E-Fatura yada E-Arşiv mükellefiyet durumuna göre, Gelirler İdaresi Başkanlığının sistemine bildirebilirsiniz.
RAPORLAMA

Ayrıntılı ve anlaşılır raporlama sistemi sayesinde Kasa Raporlarınızı, Ciro Raporlarınızı, Ürün Bazlı Satış Raporlarınızı, Vardiya ve Personel Verimlilik Raporlarınızı ayrıntılı olarak alabilir. Bu raporlar sayesinde işletmenize satış ve veririmlilik odaklı kararlar almanıza yardımcı olur. 

FASTERPOS NELER YAPAR? 
Fiş Bekletme 
Mutfak Çıktısı 
Okul Kart Takibi 
Müşteri Göstergesi 
Terazi İle Entegreli Çalışma 
Ürün Gruplandırma, 
Ürün Resimleri Ekleme 
Satış Anında Depo Seçimi 
Kasada Satış Devamlılığı 
Stok Kartı Açma ve Etiket Basma 
Ürün İade İşlemi 
Entegrasyon 
Geliştirilmiş Raporlama 
Yazarkasalarda Z raporu Alma 
Yazarkasalarda Kasiyer Açılışı 
Hesap Ekstresi 
Eski Belge Düzenleme 
Log Raporları 
İcmal Raporu 
Seri Numaralı Ürün Takibi
Parçalı Tahsilat 
Satış Fiyat Girişi 
Açık Hesap Çalışma 
Kare Kodlu Satış     

Copyright 2019 - Firma Ünvanı - Tüm Hakları Saklıdır
Copyright 2019 - Firma Ünvanı - Tüm Hakları Saklıdır